ZÁPIS DO 1. TŘÍDY PRO ŠR 2020/2021 - ZMĚNA

Vážení rodiče,

v souvislosti s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví k ochraně obyvatelstva bude letošní zápis do 1. třídy probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Podklady  (vyplněnou žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání, dotazník pro rodiče žáka 1. ročníku základní školy, kopii rodného listu, příp. další dokumentaci ze školského poradenského zařízení) lze odevzdat osobně v kanceláři naší školy vždy v pondělí, ve středu a v pátek od 8 do 12 hodin, poštou, datovou schránkou i e-mailem s elektronickým podpisem do 30. 4. 2020.

V příloze naleznete k vyplnění žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání a dotazník pro rodiče žáka 1. ročníku základní školy. K prostudování je pro vás dále připraveno desatero pro rodiče, které shrnuje požadavky na prvňáčky.

Těšíme se, že se společně s dětmi a paní třídní učitelkou budoucí 1. třídy po ukončení mimořádných opatření setkáme na organizační schůzce.

Děkujeme za zájem o naši školu.

Žádost o přijetí do ZŠ

Dotazník pro rodiče žáka

Desatero pro rodiče

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení